O nás

Tradici chemické výroby zastupuje v tomto tisíciletí nový subjekt - společnost HABRINOL Děčín s.r.o.

Firma nalezla zázemí pro svou výrobu v průmyslové zóně v Děčíně - Boleticích n. L., kde si v prázdné hale postavila výrobní zařízení. Kořeny produkce však pochází z 20. století v Německu, odkud ji do Děčína přivedla společnost HABRINOL Halle.

Společnost byla založená v roce 1995. O rok později, tj. od roku 1996 provozujeme na moderním technologickém zařízení výrobu arylsulfonových kyselin. Jedná se o produkci kyseliny p-toluensulfonové, kyseliny xylensulfonové a míchaných kyselin (přípravků na bázi kyselin arylsulfonových s přísadou organických a anorganických komponent podle požadavků zákazníka). Produkty jsou dodávány v autocisternách a IBC nádobách. 

Naše produkty dodáváme až do patnácti zemí. Používají se například ve slévárenství k vytvrzování forem při odlévání odlitků (bloky motorů, lopatky větrných elektráren, …), v nábytkářském průmyslu, při výrobě speciálních akumulátorů (do vysokozdvižných vozíků, ponorek) či bionafty.

Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek obchodu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.